oferta specjalna
127
ofert
Łukasz Mileszko

Agent nieruchomości

Licencja: 14173

lukasz.mileszko@capitalestate.pl

608 454 472
+ 48 608 454 472

zostaw wiadomość
38,07 zł/m2 cena: 1 500 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu komfortowego mieszkania 2 pokojowego znajdującego się w Złotoryi na wysokim parterze bloku przy ul. Słowackiego. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni z balkonem, łazienki oraz przepokoju. Powierzchnia mieszkania wynosi 39,4m2.  Lokal jest całkowicie wyremontowany. Kuchnia kompletnie wyposażona w nowoczesną zabudowę kuchenną, lodówkę, piekarnik, zmywarkę.  Łazienka z kabiną prysznicową i nową pralką. 

Ogrzewanie mieszkania - miejskie.

Lokal dla pary lub rodziny 2+1.

Czynsz najmu: 1500zł. Dodatkowo płatny jest czynsz do spółdzielni 483zł (w tym ogrzewanie) oraz media: woda, prąd, gaz i śmieci. Kaucja 3000zł. Prowizja dla biura nieruchomości 800zł.

Mieszkanie w świetnym standardzie, czyste i pachnące. Gotowe do zamieszkania od zaraz. 

POLECAM !!!

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Pośrednictwo przy nabyciu nieruchomości prowadzimy wyłącznie z klientami którzy zawarli z nami pisemną umowę pośrednictwa. 

Szczegóły

Symbol oferty CPE-MW-14513
Powierzchnia 39,40 m²
Powierzchnia użytkowa 39,40 m²
Ilość pokoi 2
Piętro wysoki parter
Rodzaj budynku blok
Kaucja zabezp. 3000
Standard
Opłaty w czynszu Części wspólne, ogrzewanie
Opłaty wg liczników gaz, prąd, woda
Stan lokalu do wprowadzenia
Mies. czynsz admin. 483 PLN
Okna PCV
Instalacje nowe
Balkon jest
Woda ciepła - miejska
Dojazd asfalt
Ogrzewanie miejskie
vir_oferta_ilosc_sypialni 1

Pomieszczenia

Podłogi pokoi panele
Typ kuchni oddzielna
Rodzaj kuchni jasna z oknem
Wyposażenie kuchni kuchenka elektryczna, meble kuchenne na wymiar, okap, zmywarka
Typ łazienki razem z wc
Ilość łazienek 1
Glazura łazienki nowego typu
Wyposażenie łazienki prysznic

Złotoryja, Grunwaldzka
mieszkanie na wynajem

CPE-MW-13965

Oferujemy do wynajęcia pokoje dla pracowników znajdujące się w budynku położonym w Złotoryi przy ul. Grunwaldzkiej. Do wynajmu są dwa umeblowane pokoje. W pierwszym mogą zamieszkać 4 osoby, w drugim 3 osoby. Dostęp do kuchni oraz łazienki. Możliwość parkowania aut ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
28,00 zł
cena 1 400
mieszkanie na wynajem - Złotoryja, Grunwaldzka
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Złotoryja, Bystrzycka

Złotoryja, Bystrzycka
mieszkanie na wynajem

CPE-MW-14499

W ofercie posiadamy 2 pokojowe mieszkanie na wynajem w Złotoryi przy ul. Bystrzyckiej (Osiedle Nad Zalewem). Mieszkanie o powierzchni 46m2, w pełni wyposażone, gotowe na nowego najemcę. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze w bloku po termomodernizacji. Balkon Kuchnia ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
36,96 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Złotoryja, Bystrzycka
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Złotoryja, Podwale

Złotoryja, Podwale
mieszkanie na wynajem

CPE-MW-14507

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu sporego mieszkania 1 pokojowego, znajdującego się w Złotoryi w budynku przy ul. Podwale. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, kuchni, łazienki i przedpokoju, 2 piętro. Powierzchnia mieszkania 37m2.   Ogrzewanie miejskie. Pokój ...

Powierzchnia
37,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
29,73 zł
cena 1 100
mieszkanie na wynajem - Złotoryja, Podwale
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Złotoryja, Bystrzycka

Złotoryja, Bystrzycka
mieszkanie na wynajem

CPE-MW-14516

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu komfortowego mieszkania 3 pokojowego z balkonem, znajdującego się w Złotoryi na 2 piętrze w bloku na Osiedlu nad Zalewem. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, dwóch sypialni, łazienki, wc i przedpokoju. Lokal jest w bardzo dobrym ...

Powierzchnia
64,50 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
27,91 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Złotoryja, Bystrzycka

Napisz do nas

Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Trwa wysyłanie...