Nowa usługa: Zleć nam znalezienie nieruchomości dla Ciebie!!!

Jeżeli nie znaleźli Państwo w naszej ofercie odpowiadającej Państwu nieruchomości możecie Państwo zlecić nam jej poszukiwanie. Zlecenie poszukiwania nieruchomości wymaga podpisania z naszym biurem pisemnego zlecenia. Klienci którzy zlecają nam poszukiwanie nieruchomości jako pierwsi mają dostęp do naszych najnowszych naszych ofert, zanim jeszcze umieścimy jest na naszej stronie internetowej lub na portalach ogłoszeniowych. W ramach naszej usługi poszukujemy dla Państwa nieruchomości aktywnie spośród ofert prywatnie wystawionych na rynku oraz oferowanych przez inne biura nieruchomości. 

W ramach naszej współpracy, poza wyszukaniem dla Państwa odpowiedniej nieruchomości zadbamy również o bezpieczeństwo transakcji i zabezpieczymy interes naszego Klienta począwszy od weryfikacji dokumentów i stanu prawnego nieruchomości, przygotowania dokumentów do banku, aranżacji transakcji u notariusza aż do przekazania nieruchomości i przygotowania dokumentów do przepisania liczników. Na każdym tym etapie jesteśmy do dyspozycji naszego klienta i służymy naszym ponad 10-letnim doświadczeniem na lokalnym rynku nieruchomości.

Aby zlecić nam pośrednictwo w poszukiwaniu nieruchomości wystarczy wizyta w biurze, kontakt telefoniczny, e-mail lub wypełnienie formularza znajdującego się poniżej. Przedstawiciel naszego biura skontaktuje się z Państwem aby omówić wszelkie szczegóły współpracy i umówi się na podpisanie zlecania pośrednictwa w poszukiwaniu nieruchomości do zakupu.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług !!!

Cennik usług