oferta specjalna
126
ofert
Łukasz Mileszko

Agent nieruchomości

Licencja: 14173

lukasz.mileszko@capitalestate.pl

608 454 472
+ 48 608 454 472

zostaw wiadomość
7 927,27 zł/m2 cena: 218 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do sprzedania mamy bardzo ładną kawalerkę o powierzchni 27,5m2, zlokalizowana na 2 piętrze w bloku przy ul. Słowackiego. Lokal składa się z dużego pokoju połączonego z otwartą kuchnią, przedpokoju oraz łazienki z wc. Mieszkanie o bardzo dobrym standardzie wykończenia i wyposażenia.

​Po generalnym remoncie: nowe okna, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, tynki, instalacje, nowe kafle w kuchni oraz w łazience. 

Lokal  wraz z umeblowaniem i wyposażeniem kuchni oraz pokoju widocznym na zdjęciach.

Ogrzewanie miejskie.
 
CENA 218.000zł

Gorąco polecam i zapraszam na prezentację!

Pobieramy prowizję od Kupującego !!!

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Pośrednictwo przy nabyciu nieruchomości prowadzimy wyłącznie z klientami którzy zawarli z nami pisemną umowę pośrednictwa. 

Szczegóły

Symbol oferty CPE-MS-14517
Powierzchnia 27,50 m²
Powierzchnia użytkowa 27,50 m²
Ilość pokoi 1
Piętro 2
Rodzaj budynku blok
Standard
Opłaty w czynszu administracja, CO, Części wspólne, fundusz remontowy
Opłaty wg liczników gaz, prąd, woda
Ilość pięter w budynku 4
Stan lokalu bardzo dobry
Mies. czynsz admin. 360 PLN

Typ kuchni z zabudową kuchenną
Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Złotoryja, Chojnowska
mieszkanie na sprzedaż

CPE-MS-14362

 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży udziału w budynku stanowiącego lokal mieszkalny o powierzchni około 57m2 znajdujący się na 1 piętrze kilkurodzinnego budynku w Złotoryi, przy ul. Chojnowskiej. Mieszkanie składa się z jednego dużego pokoju, pokoju połączonego ...

Powierzchnia
57,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 491,23 zł
cena 199 000
mieszkanie na sprzedaż - Złotoryja, Chojnowska

Złotoryja, Mickiewicza
mieszkanie na sprzedaż

CPE-MS-14366

Do sprzedaży jest przyjemne mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na 2 piętrze wyremontowanej kamieniec przy ul. Mickiewicza. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego , dużej sypialni, kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 61m2. Lokal ...

Powierzchnia
61,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 344,26 zł
cena 265 000
mieszkanie na sprzedaż - Złotoryja, Mickiewicza

Złotoryja, Legnicka
mieszkanie na sprzedaż

CPE-MS-14372

Do sprzedaży jest  mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na 1 piętrze  kamienicy przy ul. Legnickiej. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, dużej sypialni oraz mieszczących się po drugiej stronie korytarza: kuchni i łazienki. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 38m2. ...

Powierzchnia
38,16 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 503,14 zł
cena 210 000
mieszkanie na sprzedaż - Złotoryja, Legnicka

Złotoryja, Solna
mieszkanie na sprzedaż

CPE-MS-14408

Do sprzedaży jest  mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na 1 piętrze  kamienicy przy ul. Solnej. Mieszkanie składa się ze sporego pokoju dziennego,  sypialni, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 45,4m2. Lokal wymaga odświeżenia. Do ...

Powierzchnia
45,41 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 523,45 zł
cena 160 000
mieszkanie na sprzedaż - Złotoryja, Solna