nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Złotoryja, Słowackiego

Złotoryja, Słowackiego
mieszkanie na sprzedaż

CPE-MS-14517

Do sprzedania mamy bardzo ładną kawalerkę o powierzchni 26,5m2, zlokalizowana na 2 piętrze w bloku przy ul. Słowackiego. Lokal składa się z dużego pokoju połączonego z otwartą kuchnią, przedpokoju oraz łazienki z wc. Mieszkanie o bardzo dobrym standardzie wykończenia ...

Powierzchnia
26,50 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
8 226,42 zł
cena 218 000
mieszkanie na sprzedaż - Złotoryja, Słowackiego
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Złotoryja, pl. Matejki

Złotoryja, pl. Matejki
mieszkanie na sprzedaż

CPE-MS-14514

Do sprzedania jest mieszkanie zlokalizowane 3 piętrze (poddasze) budynku znajdującego się w centrum Złotoryi przy pl. Matejki. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, kuchni, niewielkiej łazienki z wc oraz przedpokoju. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 25 m2.  Standard ...

Powierzchnia
24,76 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
4 846,53 zł
cena 120 000
mieszkanie na sprzedaż - Złotoryja, pl. Matejki
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Legnica, os. Zosinek

Legnica, os. Zosinek
mieszkanie na sprzedaż

CPE-MS-14510

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3 -pokojowego, znajdującego się w Legnicy, na wysokim parterze w bloku przy ul. Św Wojciecha. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, dwóch sypialni, kuchni, łazienki i przedpokoju. Powierzchnia mieszkania wynosi 64m2.  Mieszkanie ...

Powierzchnia
64,05 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 292,74 zł
cena 339 000
mieszkanie na sprzedaż - Legnica, os. Zosinek
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Złotoryja, Słowackiego

Złotoryja, Słowackiego
mieszkanie na sprzedaż

CPE-MS-14508

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 2 -pokojowego, znajdującego się w Złotoryi, na 2 piętrze w bloku przy ul. Słowackiego. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego,sypialni, kuchni, łazienki i przedpokoju. Powierzchnia mieszkania wynosi 31m2.  Na ścianach ...

Powierzchnia
31,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 774,19 zł
cena 210 000
mieszkanie na sprzedaż - Złotoryja, Słowackiego
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Złotoryja, Monte Cassino

Złotoryja, Monte Cassino
mieszkanie na sprzedaż

CPE-MS-14506

  Przedstawiam  Państwu ofertę sprzedaży nowych lokali mieszkalnych położonych w budynkach znajdujacych się na nowo-powstającym osiedlu domów w atrakcyjnej części Złotoryi. III Etap sprzedaży to trzy budynki dwu-lokalowe. Mieszkania które oferujemy znajdują się ...

Powierzchnia
68,43 m2
Powierzchnia działki [m2]
90 m²
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 599,01 zł
cena 520 000
mieszkanie na sprzedaż - Złotoryja, Monte Cassino
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Złotoryja (gw), Prusice

Złotoryja (gw), Prusice
mieszkanie na sprzedaż

CPE-MS-14504

Do sprzedaży jest wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w Prusicach koło Złotoryi.  Mieszkanie położone jest na wysokim parterze kilkurodzinnego budynku. Budynek w przyzwoitym stanie technicznym, ze sporym wspólnym i dobrze utrzymanym podwórzem dla mieszkańców ...

Powierzchnia
57,13 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 463,50 zł
cena 255 000
mieszkanie na sprzedaż - Złotoryja (gw), Prusice
vir_kryteria_wyszukiwania

rozumiem