Pielgrzymka, Twardocice
dom na sprzedaż

CPE-DS-14462

NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ W TWARDOCICACH Z BUDYNKIEM MIESZKALNYM ORAZ BUDYNKAMI GOSPODARSKIMI ORAZ PIĘKNYM STAWEM – duży potencjał inwestycyjny, idealna pod działalność gospodarczą. DZIAŁKA Z BUDYNKAMI: Na działce o powierzchni 59 arów znajduje się budynek mieszkalno-gospodarczy ...

Powierzchnia
400,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
5 900 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
1 225,00 zł
cena 490 000
dom na sprzedaż - Pielgrzymka, Twardocice
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Zagrodno

Zagrodno
dom na sprzedaż

CPE-DS-14459

NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ W ZARODNIE Z WARSZTATEM I BUDYNKIEM MIESZKALNYM – duży potencjał inwestycyjny, idealna pod działalność gospodarczą. Na działce o powierzchni 25 arów znajdują się warsztaty o powierzchni użytkowej 92 m², wybudowane 6 lat temu oraz dom mieszkalny ...

Powierzchnia
180,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 557 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
1 772,22 zł
cena 319 000
dom na sprzedaż - Zagrodno

Złotoryja, Rynek
dom na sprzedaż

CPE-DS-14448

KAMIENICA W CENTRUM NA SPRZEDAŻ Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży odnowionej kamienicy w ścisłym centrum Złotoryi w ciągu handlowym. Budynek całkowicie odnowiony (oryginalne pozostały ściany skrajne budynku, stropy i wnętrze całkowicie odnowione). Powierzchnia ...

Powierzchnia
509,80 m2
Powierzchnia działki [m2]
119 m²
Pokoje
16 pokoi
Cena za m2
3 903,49 zł
cena 1 990 000
dom na sprzedaż - Złotoryja, Rynek

Miłkowice, Gniewomirowice
dom na sprzedaż

CPE-DS-14420

Dom zamiast mieszkania –ogród i cisza 5 min od Legnicy!  Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej  według projektu Archon – Dom w Arkadiach R2, położony w spokojnej i rozwijającej się miejscowości Gniewomirowice, z szybkim  dojazdem do Legnicy. Dom o ...

Powierzchnia
101,52 m2
Powierzchnia działki [m2]
580 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 885,34 zł
cena 699 000
dom na sprzedaż - Miłkowice, Gniewomirowice

Złotoryja (gw), Kopacz
dom na sprzedaż

CPE-DS-14409

Do sprzedania mamy połowę domu znajdującego się w miejscowości Kopacz koło Złotoryi. Na nieruchomość składa się budynek mieszkalno - użytkowy o powierzchni około 140m2 oraz dwie działki o łącznej powierzchni 10 arów. Na parterze budynku znajdują się pomieszczenie gospodarcze ...

Powierzchnia
140,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 064 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
1 285,71 zł
cena 180 000
dom na sprzedaż - Złotoryja (gw), Kopacz

Chojnów, Złotoryjska
dom na sprzedaż

CPE-DS-14407

Na sprzedaż kamienica o dużym potencjale inwestycyjnym – 400 m², ul. Złotoryjska 3, Chojnów Przedmiotem sprzedaży jest kamienica o powierzchni 400 m², położona w bardzo dobrej lokalizacji – blisko centrum Chojnowa, przy ul. Złotoryjskiej 3. Nieruchomość usytuowana ...

Powierzchnia
400,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
900 m²
Pokoje
19 pokoi
Cena za m2
512,50 zł
cena 205 000
dom na sprzedaż - Chojnów, Złotoryjska
vir_kryteria_wyszukiwania

rozumiem