Chojnów, Główny Rynek
mieszkanie na sprzedaż

CPE-MS-14480

Posiadamy w ofercie sprzedaży funkcjonalnie, dobrze rozplanowane mieszkanie, 2- pokoje o powierzchni 53,6 m2  na 1- piętrze, w świetnej lokalizacji - w samym centrum Chojnowa. To doskonała propozycja  zarówno dla osób poszukujących mieszkania ,, na start ", jak i ...

Powierzchnia
53,60 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 223,88 zł
cena 280 000
mieszkanie na sprzedaż - Chojnów, Główny Rynek

Świerzawa (gw), Dobków
mieszkanie na sprzedaż

CPE-MS-14477

Do sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na parterze kilkurodzinnego budynku znajdującemu się w Dobkowie, gmina Świerzawa. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, sypialni, kuchni, łazienki z wc i sporego przedpokoju o łącznej powierzchni 36,9m2. Do ...

Powierzchnia
36,90 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 387,53 zł
cena 125 000
mieszkanie na sprzedaż - Świerzawa (gw), Dobków

Złotoryja, Rumiankowa
dom na sprzedaż

CPE-DS-14474

NOWOCZESNE DOMY W ZŁOTORYI – NOWA INWESTYCJA 2026 "RUMIANKOWA" Szukasz komfortowego domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dostępem do miasta? Ta inwestycja to idealne połączenie wygody, funkcjonalności i świetnej lokalizacji. Oferujemy nowoczesne domy w zabudowie ...

Powierzchnia
119,72 m2
Powierzchnia działki [m2]
550 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 454,89 zł
cena 892 500
dom na sprzedaż - Złotoryja, Rumiankowa

Chojnów
działka na sprzedaż

CPE-GS-14469

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Gołaczów! 5 minut od centrum Chojnowa! Działka jest w spokojnej i rozwijającej się okolicy nowych domów jednorodzinnych. Działka posiada bardzo korzystne usytuowanie względem stron świata- wjazd od północy oraz ogród ...

Powierzchnia
1 251,00 m2
Cena za m2
111,91 zł
cena 140 000
działka na sprzedaż - Chojnów

Złotoryja (gw), Wilków-Osiedle
lokal na sprzedaż

CPE-LS-14464

Do sprzedaży jest budynek użytkowy o powierzchni użytkowej 41,4m2 zlokalizowany w miejscowości Wilków-Osiedle. Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni 2,41 ara w centralnej części miejscowości. W budynku znajduje się sala główna o powierzchni 25m2 oraz ...

Powierzchnia
41,40 m2
Piętro
parter
Cena za m2
4 106,28 zł
cena 170 000
lokal na sprzedaż - Złotoryja (gw), Wilków-Osiedle

Złotoryja (gw), Wilków-Osiedle
działka na sprzedaż

CPE-GS-14463

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej znajdującej się w miejscowości Wilków Osiedle, 5 minut jazdy od Złotoryi. Powierzchnia działki wynosi 12.5 ara. Działka o kształcie prostokąta, lekko nachylona. Wydane aktualne warunki zabudowy na budowę ...

Powierzchnia
1 249,00 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
136,11 zł
cena 170 000
działka na sprzedaż - Złotoryja (gw), Wilków-Osiedle
126
ofert
Łukasz Mileszko

Agent nieruchomości

Licencja: 14173

lukasz.mileszko@capitalestate.pl

608 454 472
+ 48 608 454 472