Złotoryja, Bohaterów Getta Warszawskiego
lokal na wynajem

CPE-LW-14052

Do wynajęcia jest nieduży lokal użytkowy (budynek) znajdujący się w Złotoryi przy ul. Bohaterów Getta Warszawskiego. Powierzchnia lokalu ok 27m2. Lokal składa się z sali głównej, toalety oraz niewielkiego zaplecza. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy. Ogrzewanie ...

Powierzchnia
27,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
44,44 zł
cena 1 200
lokal na wynajem - Złotoryja, Bohaterów Getta Warszawskiego

Złotoryja, Rynek
lokal na sprzedaż

CPE-LS-14029

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu użytkowego położonego w ścisłym centrum Złotoryi przy deptaku. Powierzchnia lokalu wynosi 19m2. Lokal składa się z sali głównej oraz toalety. Lokal jest w dobrym standardzie i nie wymaga remontu, gotowy do prowadzenia działalności ...

Powierzchnia
19,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
8 842,11 zł
cena 168 000
lokal na sprzedaż - Złotoryja, Rynek

Złotoryja, Kościuszki
dom na sprzedaż

CPE-DS-13990

Do sprzedania mamy budynek mieszkalny z zabudowie zwartej znajdujący się w Złotoryi przy ul. Kościuszki.  Na parterze budynku znajduje się pokój dzienny, dwie sypialnie, kuchnia łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze. Piętro budynku wykorzystywane obecnie jako strych ...

Powierzchnia
80,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
164 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
2 000,00 zł
cena 160 000
dom na sprzedaż - Złotoryja, Kościuszki

Pielgrzymka
działka na sprzedaż

CPE-GS-13983

Do sprzedaży jest ładnie położona działka budowlana o powierzchni 26 arów znajdująca się w miejscowości Pielgrzymka koło Złotoryi. Działka jest płaska, o kształcie zbliżonym do kwadratu. Media: woda (na działce), prąd (na działce sąsiedniej). W okolicy nowe domy ...

Powierzchnia
2 600,00 m2
Cena za m2
53,85 zł
cena 140 000
działka na sprzedaż - Pielgrzymka

Złotoryja, Bukowa
działka na sprzedaż

CPE-GS-13976

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnie zlokalizowanej działki budowlanej położonej w Złotoryi przy ul. Bukowej. Działka jest płaska (w tylnej cześć pochylona), dojazd drogą asfaltową, teren niezalewowy. Powierzchnia działki  10,5 ara. Wszystkie media w drodze ...

Powierzchnia
1 054,00 m2
Cena za m2
185,01 zł
cena 195 000
działka na sprzedaż - Złotoryja, Bukowa

Zagrodno
mieszkanie na sprzedaż

CPE-MS-13975

Do sprzedania jest duże mieszkanie znajdując się w Zagrodnie, w kilkurodzinnym poniemieckim budynku. Lokal położony jest na 1 piętrze i składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju o łącznej powierzchni 68,9. Standard wykończenia: tynki zwykłe, instalacje wymienione, ...

Powierzchnia
68,90 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
1 727,14 zł
cena 119 000
mieszkanie na sprzedaż - Zagrodno
126
ofert
Łukasz Mileszko

Agent nieruchomości

Licencja: 14173

lukasz.mileszko@capitalestate.pl

608 454 472
+ 48 608 454 472