Złotoryja, Monte Cassino
dom na sprzedaż

CPE-DS-14346

  NOWE SEGMENTY DEWELOPERSKIE, ZŁOTORYJA- Z WIDOKIEM NA PARK Przedstawiam  Państwu ofertę sprzedaży nowych lokali mieszkalnych położonych w budynkach znajdujacych się na nowo-powstającym osiedlu domów w atrakcyjnej części Złotoryi. III Etap sprzedaży to trzy ...

Powierzchnia
68,43 m2
Powierzchnia działki [m2]
90 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 599,01 zł
cena 520 000
dom na sprzedaż - Złotoryja, Monte Cassino

Złotoryja, pl. Matejki
mieszkanie na sprzedaż

CPE-MS-14342

Do sprzedania jest mieszkanie zlokalizowane 3 piętrze (poddasze) budynku znajdującego się w centrum Złotoryi przy pl. Matejki. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, kuchni, niewielkiej łazienki z wc oraz przedpokoju. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 25 m2.  Standard ...

Powierzchnia
24,76 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
4 846,53 zł
cena 120 000
mieszkanie na sprzedaż - Złotoryja, pl. Matejki

Złotoryja, Hoża
lokal na wynajem

CPE-LW-14341

Do wynajęcia jest pomieszczenie o powierzchni około 16m2 w lokal użytkowy w którym prowadzony jest salon urody. Obiekt zlokalizowany w okolicy ul. Hożej (koło Biedronki). Do dyspozycji jest poczekalnia,  toaleta oraz zaplecze kuchenne. Bardzo dobry standard lokalu ...

Powierzchnia
20,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
60,00 zł
cena 1 200
lokal na wynajem - Złotoryja, Hoża

Złotoryja, Plac Niepodległości
lokal na wynajem

CPE-LW-14335

Do wynajęcia jest  lokal użytkowy znajdujący się na 1 pietrze  w Złotoryi przy Pl. Niepodległości.  Powierzchnia lokalu 49m2. Lokal składa się z jednej sporej sali użytkowej oraz posiada dostęp do wc. Lokal idealny na niewielką działalność gospodarczą typu biuro, ...

Powierzchnia
49,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
22,45 zł
cena 1 100
lokal na wynajem - Złotoryja, Plac Niepodległości

Złotoryja, Górna
lokal na wynajem

CPE-LW-14332

Do wynajęcia jest lokal usługowy/biurowy o powierzchni ok 130 m² znajdujący się w centrum Złotoryi przy ul. Górnej. Lokal położony jest na parterze wyremontowanego budynku użytkowego. Dostęp do lokalu z boku i od tyłu budynku.  Lokal składa się z jednego pomieszczenia ...

Powierzchnia
130,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
20,00 zł
cena 2 600
lokal na wynajem - Złotoryja, Górna

Złotoryja, Staromiejska
lokal na wynajem

CPE-LW-14317

Do wynajęcia jest nowoczesny lokal biurowy znajdujący się na 1 piętrze budynku handlowego w Złotoryi przy ul. Staromiejskiej. Powierzchnia lokalu wynosi 40m2. Lokal składa się z sali głównej o powierzchni około 35m oraz pomieszczenia użytkowego.  Dostęp do toalet współdzielony.  Dobry ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
30,00 zł
cena 1 200
lokal na wynajem - Złotoryja, Staromiejska
126
ofert
Łukasz Mileszko

Agent nieruchomości

Licencja: 14173

lukasz.mileszko@capitalestate.pl

608 454 472
+ 48 608 454 472