nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Złotoryja, ul. wojska polskiego

Złotoryja, ul. wojska polskiego
mieszkanie na sprzedaż

CPE-MS-14517

Do sprzedania mamy bardzo ładną kawalerkę o powierzchni 27,5m2, zlokalizowana na 2 piętrze w bloku przy ul. Słowackiego. Lokal składa się z dużego pokoju połączonego z otwartą kuchnią, przedpokoju oraz łazienki z wc. Mieszkanie o bardzo dobrym standardzie wykończenia ...

Powierzchnia
27,50 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
7 927,27 zł
cena 218 000
mieszkanie na sprzedaż - Złotoryja, ul. wojska polskiego
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Złotoryja, Bieszczadzka

Złotoryja, Bieszczadzka
mieszkanie na wynajem

CPE-MW-14516

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu komfortowego mieszkania 3 pokojowego z balkonem, znajdującego się w Złotoryi na 2 piętrze w bloku na Osiedlu nad Zalewem. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, dwóch sypialni, łazienki, wc i przedpokoju. Lokal jest w bardzo dobrym ...

Powierzchnia
64,50 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
27,91 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Złotoryja, Bieszczadzka
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Złotoryja, pl. Matejki

Złotoryja, pl. Matejki
mieszkanie na sprzedaż

CPE-MS-14514

Do sprzedania jest mieszkanie zlokalizowane 3 piętrze (poddasze) budynku znajdującego się w centrum Złotoryi przy pl. Matejki. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, kuchni, niewielkiej łazienki z wc oraz przedpokoju. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 25 m2.  Standard ...

Powierzchnia
24,76 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
4 846,53 zł
cena 120 000
mieszkanie na sprzedaż - Złotoryja, pl. Matejki
nowa oferta
lokal na wynajem - Złotoryja, Basztowa

Złotoryja, Basztowa
lokal na wynajem

CPE-LW-14512

Przedstawiam ofertę wynajmu dużego lokalu użytkowego znajdującego się w ścisłym centrum Złotoryi przy ul. Basztowej. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 101m2. Lokal jest po generalnym remoncie dostosowany potrzeb przyszłego najemcy. Lokal idealny na działalność ...

Powierzchnia
101,00 m2
Piętro
niski parter
Cena za m2
44,55 zł
cena 4 500
lokal na wynajem - Złotoryja, Basztowa
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Legnica, os. Zosinek

Legnica, os. Zosinek
mieszkanie na sprzedaż

CPE-MS-14510

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3 -pokojowego, znajdującego się w Legnicy, na wysokim parterze w bloku przy ul. Św Wojciecha. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, dwóch sypialni, kuchni, łazienki i przedpokoju. Powierzchnia mieszkania wynosi 64m2.  Mieszkanie ...

Powierzchnia
64,05 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 292,74 zł
cena 339 000
mieszkanie na sprzedaż - Legnica, os. Zosinek
nowa oferta
działka na sprzedaż - Chojnów (gw), Gołaczów

Chojnów (gw), Gołaczów
działka na sprzedaż

CPE-GS-14509

W ofercie sprzedaży przestawiamy Państwu działki w miejscowości Gołaczów ( 5 km od centrum Chojnowa). Oferujemy kilka działek budowlanych  o zróżnicowanej powierzchni, idealnych pod zabudowę siedliskową. Działki objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego ...

Powierzchnia
1 413,00 m2
Cena za m2
63,69 zł
cena 90 000
działka na sprzedaż - Chojnów (gw), Gołaczów
126
ofert
Łukasz Mileszko

Agent nieruchomości

Licencja: 14173

lukasz.mileszko@capitalestate.pl

608 454 472
+ 48 608 454 472