nowa oferta
działka na sprzedaż - Legnica, Piekary Stare, Pątnowska

Legnica, Piekary Stare, Pątnowska
działka na sprzedaż

CPE-GS-14518

Na sprzedaż prezentujemy Państwu atrakcyjny kompleks 4 działek budowlanych w raz z udziałem w drodze wewnętrznej, zlokalizowany przy ul. Pątnowskiej w Legnicy.  Oferta idealna zarówno dla osób planujących budowę domu jednorodzinnego, jak i dla inwestorów poszukujących ...

Powierzchnia
868,25 m2
Cena za m2
240,00 zł
cena 208 380
działka na sprzedaż - Legnica, Piekary Stare, Pątnowska
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Złotoryja, Słowackiego

Złotoryja, Słowackiego
mieszkanie na sprzedaż

CPE-MS-14517

Do sprzedania mamy bardzo ładną kawalerkę o powierzchni 26,5m2, zlokalizowana na 2 piętrze w bloku przy ul. Słowackiego. Lokal składa się z dużego pokoju połączonego z otwartą kuchnią, przedpokoju oraz łazienki z wc. Mieszkanie o bardzo dobrym standardzie wykończenia ...

Powierzchnia
26,50 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
8 226,42 zł
cena 218 000
mieszkanie na sprzedaż - Złotoryja, Słowackiego
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Złotoryja, Bystrzycka

Złotoryja, Bystrzycka
mieszkanie na wynajem

CPE-MW-14516

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu komfortowego mieszkania 3 pokojowego z balkonem, znajdującego się w Złotoryi na 2 piętrze w bloku na Osiedlu nad Zalewem. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, dwóch sypialni, łazienki, wc i przedpokoju. Lokal jest w bardzo dobrym ...

Powierzchnia
64,50 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
27,91 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Złotoryja, Bystrzycka
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Złotoryja, pl. Matejki

Złotoryja, pl. Matejki
mieszkanie na sprzedaż

CPE-MS-14514

Do sprzedania jest mieszkanie zlokalizowane 3 piętrze (poddasze) budynku znajdującego się w centrum Złotoryi przy pl. Matejki. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, kuchni, niewielkiej łazienki z wc oraz przedpokoju. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 25 m2.  Standard ...

Powierzchnia
24,76 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
4 846,53 zł
cena 120 000
mieszkanie na sprzedaż - Złotoryja, pl. Matejki
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Złotoryja, Słowackiego

Złotoryja, Słowackiego
mieszkanie na wynajem

CPE-MW-14513

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu komfortowego mieszkania 2 pokojowego znajdującego się w Złotoryi na wysokim parterze bloku przy ul. Słowackiego. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni z balkonem, łazienki oraz przepokoju. Powierzchnia ...

Powierzchnia
39,40 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
38,07 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Złotoryja, Słowackiego
nowa oferta
lokal na wynajem - Złotoryja, Basztowa

Złotoryja, Basztowa
lokal na wynajem

CPE-LW-14512

Przedstawiam ofertę wynajmu dużego lokalu użytkowego znajdującego się w ścisłym centrum Złotoryi przy ul. Basztowej. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 101m2. Lokal jest po generalnym remoncie dostosowany potrzeb przyszłego najemcy. Lokal idealny na działalność ...

Powierzchnia
101,00 m2
Piętro
niski parter
Cena za m2
44,55 zł
cena 4 500
lokal na wynajem - Złotoryja, Basztowa
vir_kryteria_wyszukiwania

rozumiem