nowa oferta
działka na sprzedaż - Legnica, Piekary Stare, Pątnowska

Legnica, Piekary Stare, Pątnowska
działka na sprzedaż

CPE-GS-14518

Na sprzedaż prezentujemy Państwu atrakcyjny kompleks 4 działek budowlanych w raz z udziałem w drodze wewnętrznej, zlokalizowany przy ul. Pątnowskiej w Legnicy.  Oferta idealna zarówno dla osób planujących budowę domu jednorodzinnego, jak i dla inwestorów poszukujących ...

Powierzchnia
868,25 m2
Cena za m2
240,00 zł
cena 208 380
działka na sprzedaż - Legnica, Piekary Stare, Pątnowska
nowa oferta
działka na sprzedaż - Chojnów (gw), Gołaczów

Chojnów (gw), Gołaczów
działka na sprzedaż

CPE-GS-14509

W ofercie sprzedaży przestawiamy Państwu działki w miejscowości Gołaczów ( 5 km od centrum Chojnowa). Oferujemy kilka działek budowlanych  o zróżnicowanej powierzchni, idealnych pod zabudowę siedliskową. Działki objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego ...

Powierzchnia
1 413,00 m2
Cena za m2
63,69 zł
cena 90 000
działka na sprzedaż - Chojnów (gw), Gołaczów
nowa oferta
działka na sprzedaż - Krotoszyce

Krotoszyce
działka na sprzedaż

CPE-GS-14505

Na sprzedaż prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość gruntową o powierzchni 12,71ar ( 1271 m2), położoną w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się wsi Krotoszyce. To idealna propozycja dla osób szukających harmonii między życie blisko natury a bliskością miejskiej ...

Powierzchnia
1 271,00 m2
Cena za m2
125,10 zł
cena 159 000
działka na sprzedaż - Krotoszyce
nowa oferta
działka na sprzedaż - Pielgrzymka, Nowa Wieś Grodziska

Pielgrzymka, Nowa Wieś Grodziska
działka na sprzedaż

CPE-GS-14500

 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 24 arów, położona w spokojnej miejscowości Nowa Wieś Grodziska w gminie Pielgrzymka. Teren jest równy i dobrze nasłoneczniony, z wygodnym dojazdem drogą asfaltową Dla działki uchwalony jest plan miejscowy pod ...

Powierzchnia
2 407,00 m2
Cena za m2
56,09 zł
cena 135 000
działka na sprzedaż - Pielgrzymka, Nowa Wieś Grodziska

Pielgrzymka, Nowa Wieś Grodziska
działka na sprzedaż

CPE-GS-14494

 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 18.5 ara, położona w spokojnej miejscowości Nowa Wieś Grodziska w gminie Pielgrzymka. Teren jest równy i dobrze nasłoneczniony, z wygodnym dojazdem nową utwardzoną drogą gminną. Media znajdują się bezpośrednio ...

Powierzchnia
1 854,00 m2
Cena za m2
70,12 zł
cena 130 000
działka na sprzedaż - Pielgrzymka, Nowa Wieś Grodziska

Pielgrzymka, Twardocice
działka na sprzedaż

CPE-GS-14487

STAW NA SPRZEDAŻ, Z WARUNKAMI ZABUDOWY, TWARDOCICE Przedstawiam ofertę sprzedaży działki o powierzchni 77 arów znajdującej się w miejscowości Twardocice koło Złotoryi.  Na działce znajduje się dobrze utrzymany staw rybny z piękną i czystą wodą,  Dla działki wydane ...

Powierzchnia
7 714,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 557 m²
Cena za m2
27,22 zł
cena 210 000
działka na sprzedaż - Pielgrzymka, Twardocice
vir_kryteria_wyszukiwania

rozumiem